Optische glasvezelkabels

Filters

m
m
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232310 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/UPC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
4 over
€ 5,50Excl. btw
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011227153 Onderdeelnummer fabrikant UOC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
1 over
€ 23,90Excl. btw
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232311 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/APC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
5 over
€ 8,50Excl. btw
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Product-ID 5011177951 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LCLC-2
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
1 over
€ 21,90Excl. btw
Ubiquiti Network cable LC/UPC LC/UPC 91.4m
Product-ID 5011108004 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-300
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Lengte 91.4 m
1 over
€ 104Excl. btw
Ubiquiti Netwerkkabel LC/PC LC/PC 61m
Product-ID 5011185905 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-200
  • Type rechterconnector LC/PC
  • Type linkerconnector LC/PC
  • Lengte 61 m
1 over
€ 79,90Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Product-ID 5011177993 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-10
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
3-4 dagen
€ 38Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Product-ID 5011177944 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-10
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 38Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 2.0M SC/UPC LC/UPC OM3 2m
Product-ID 5011177940 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 23,70Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 2.0M ST/UPC LC/UPC OM3 2m
Product-ID 5011177948 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCST-2
  • Type rechterconnector ST/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 23,70Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m
Product-ID 5011177935 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-10
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 38Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM4 15m
Product-ID 5011177994 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-15
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
3-4 dagen
€ 42,70Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011177929 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 17Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M LC/UPC LC/UPC OM3 2m
Product-ID 5011177931 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-2
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 23,70Excl. btw
Ubiquiti Network cable LC/UPC LC/UPC 30.5m
Product-ID 5011047440 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-100
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Lengte 30.5 m
Artikel niet op voorraad
€ 52Excl. btw
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 0.5M LC/UPC LC/UPC OM1 0.5m
Product-ID 5011177949 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LCLC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
3-4 dagen
€ 17Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 7.0M SC/UPC LC/UPC OM3 7m
Product-ID 5011177943 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-7
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 33,20Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 0.5M SC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011177938 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-0.5
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 17Excl. btw
Direktronik Fiberoptic LC - LC 50/125 Om3 Duplex Yd 2MM 40M LC LC OM3 40m
Product-ID 5011171199 Onderdeelnummer fabrikant 190-1926
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
Artikel niet op voorraad
€ 84,50Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Product-ID 5011177930 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-1
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 18,90Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Product-ID 5011177932 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-3
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 26,50Excl. btw

Toont 21 van 82 producten