SFP en GBIC

Filters

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Product-ID 5010464488 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU5M=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
  • Type linkerconnector 1 x SFP+
  • Type rechterconnector 1 x SFP+
+100 over
€ 114,50Excl. btw
Cisco Small Business MGBSX1 Gigabit Ethernet
Product-ID 5010077923 Onderdeelnummer fabrikant MGBSX1
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
+100 over
€ 129,50Excl. btw
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Product-ID 5010464485 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU1M=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
  • Type linkerconnector 1 x SFP+
  • Type rechterconnector 1 x SFP+
31 over
€ 74,50Excl. btw
Cisco Small Business MGBLH1 Gigabit Ethernet
Product-ID 5010097956 Onderdeelnummer fabrikant MGBLH1
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
31 over
€ 249,50Excl. btw
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module Gigabit Ethernet
Product-ID 5010638965 Onderdeelnummer fabrikant GLC-LH-SMD=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
+100 over
€ 339,50Excl. btw
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Product-ID 5010564803 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-ACU7M=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
  • Type linkerconnector 1 x SFP+
  • Type rechterconnector 1 x SFP+
9 over
€ 329,50Excl. btw
Cisco SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
Product-ID 5010887154 Onderdeelnummer fabrikant SFP-10G-SR-S=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC/PC multi-modus
+100 over
€ 259,50Excl. btw
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Product-ID 5010464487 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU3M=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
  • Type linkerconnector 1 x SFP+
  • Type rechterconnector 1 x SFP+
23 over
€ 69,50Excl. btw
Cisco SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
Product-ID 5010483408 Onderdeelnummer fabrikant SFP-10G-SR=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots 1 x SFP+
+100 over
€ 619,50Excl. btw
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module Gigabit Ethernet
Product-ID 5010797738 Onderdeelnummer fabrikant MA-SFP-1GB-SX
  • Fabrikant Cisco Meraki
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Artikel niet op voorraad
€ 459,50Excl. btw

Toont 10 van 10 producten