Hi, U gebruikt een oude browser. Als u alle functies van onze website wilt gebruiken, raden we u aan een andere browser te gebruiken om ons te bezoeken, zoals Google Chrome of Microsoft Edge.

Filters

Microconnect Screwdriver kit
MicroconnectScrewdriver kit
  • Fabrikant MicroConnect
  • Producttype Schroevendraaierpakket
Artikel niet op voorraad
€ 29,50Excl. btw
Microconnect Modular
MicroconnectModular
  • Fabrikant MicroConnect
  • Netwerkkabeltype Netwerkconnector
  • Type linkerconnector RJ-45
  • Aantal in verpakking 50
3-4 dagen
€ 11,50Excl. btw
Microconnect Connector CAT6A FTP RJ45 Tool-Free
  • Fabrikant MicroConnect
  • Netwerkkabeltype Netwerkconnector
  • Type linkerconnector RJ-45
  • Aantal in verpakking 1
3-4 dagen
€ 8,50Excl. btw
Microconnect Modular
MicroconnectModular
  • Fabrikant MicroConnect
  • Netwerkkabeltype Netwerkconnector
  • Type linkerconnector RJ-45
  • Aantal in verpakking 50
3-4 dagen
€ 16,90Excl. btw
Microconnect Modular Plug
MicroconnectModular Plug
  • Fabrikant MicroConnect
  • Netwerkkabeltype Netwerkconnector
  • Type linkerconnector RJ-45
  • Aantal in verpakking 10
3-4 dagen
€ 4,50Excl. btw
Microconnect Bulk cable CAT 6 Unshielded twisted pair (UTP) Zwart 100m
  • Fabrikant MicroConnect
  • Categorie CAT 6
  • Technologie Unshielded twisted pair (UTP)
  • Kleurencategorie Zwart
Artikel niet op voorraad
€ 34,90Excl. btw
Microconnect Active USB 3.0 Extension Cable 15m 15m 19-pins USB 3.0 stiftlijst Female 19-pins USB 3.0 stiftlijst Male
  • AV-kabeltype Data-verlengkabel
  • Lengte 15 m
  • Type linkerconnector 19-pins USB 3.0 stiftlijst
  • M/V linkerconnector Female
Artikel niet op voorraad
€ 94,50Excl. btw
Microconnect Displayport Dummy Plug
3-4 dagen
€ 29,50Excl. btw
Microconnect Thunderbolt 3 Cable 2m 24 pins-USB-C Male 24 pins-USB-C Male
  • AV-kabeltype Thunderbolt-kabel
  • Lengte 2 m
  • Type linkerconnector 24 pins-USB-C
  • M/V linkerconnector Male
Artikel niet op voorraad
€ 79,50Excl. btw
Microconnect - Netwerkkabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS2
Artikel niet op voorraad
€ 39,50Excl. btw