aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download dustin-symbol-innerdustin-symbol-outerdustin-symbol easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star-black-gray star-black star-gray star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out

Door de huidige situatie kan het op dit moment gebeuren dat leveringen 1-2 dagen langer duren dan normaal
Kijk voor het laatste nieuws op: postnl.nl/corona

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module

€ 309,50
Excl. btw
Verzending vanaf € 0
Artikel niet op voorraad
Cisco product-id GLC-SX-MMD
Dustin product-id 5010801293
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie SFP (mini-GBIC) transceiver module

Algemeen

Fabrikant
Cisco
Assortiment producten
Cisco
Aantal in verpakking
1
Netwerkkabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Kabel

Type linkerconnector
LC/PC multi-modus

SFP-module

Model
Insteekmodule
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Bekabelingstype
Ethernet 1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
1,000 m
Voorzieningen
Modulevervanging zonder uitschakelen, Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Conformiteitsnormen
IEC 60825-1, Laser Class 1, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
gegevens ouderproduct
FE: Cisco - switch, FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch, FF: Cisco - router, FF: NULL - NULL, FF: NULL - router, FG: Cisco - control processor, FG: Cisco - load balancing device, FG: NULL - NULL, FG: NULL - control processor, FG: NULL - load balancing device, FH: Cisco - expansion module, FH: Cisco - network adapter

Netwerk

Protocol voor gegevenskoppeling
Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Optische golflengte
850 nm

Hardware specificatie

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Min. gebruikstemperatuur
-5 °C
Max. gebruikstemperatuur
85 °C

Afmetingen & gewicht

Breedte
1.3 cm
Diepte
5.7 cm
Hoogte
0.9 cm
Gewicht
75 g

Garantie

Type
90 dagen garantie
Service & Support
Beperkte garantie - 90 dagen
Er zijn geen accessoires voor dit product.

Andere klanten bekeken ook