Cisco SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet

CiscoSFP+ transceiver module10 Gigabit Ethernet

€ 149,50
Verzending vanaf € 0
Kan meteen worden verzonden (+100 over)
Cisco product-id SFP-10G-SR-S=
Dustin product-id 5010887154

Korte specs

  • Fabrikant
  • Netwerkkabeltype
    SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling
    10 Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector
    LC/PC multi-modus
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie SFP+ transceiver module

Algemeen

Fabrikant
Assortiment producten
Aantal in verpakking
1
Netwerkkabeltype
SFP+ transceivermodule

Kabel

Type linkerconnector
LC/PC multi-modus

SFP-module

Model
Insteekmodule
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Bekabelingstype
Ethernet 10GBase-SR
Max. overdrachtsafstand
400 m
Conformiteitsnormen
IEEE 802.3ae

Netwerk

Protocol voor gegevenskoppeling
10 Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Optische golflengte
850 nm

Hardware specificatie

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Min. gebruikstemperatuur
0 °C
Max. gebruikstemperatuur
70 °C

Afmetingen & gewicht

Breedte
1.3 cm
Diepte
5.7 cm
Hoogte
0.9 cm
Gewicht
75 g

Garantie

Type
1 jaar garantie
Service & Support
Beperkte garantie - 1 jaar
Er zijn geen accessoires voor dit product.

Andere klanten bekeken ook