Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet

UbiquitiU Fiber10 Gigabit Ethernet

€ 80
Verzending vanaf € 0
Kan meteen worden verzonden (4 over)
Ubiquiti product-id UF-SM-10G
Dustin product-id 5011016040

Korte specs

  • Fabrikant
  • Netwerkkabeltype
    SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling
    10 Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector
    LC enkele modus
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie U Fiber

Algemeen

Fabrikant
Assortiment producten
Ubiquiti U Fiber
Aantal in verpakking
2
Netwerkkabeltype
SFP+ transceivermodule

Kabel

Type linkerconnector
LC enkele modus

SFP-module

Model
Insteekmodule
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand
10,000 m

Netwerk

Protocol voor gegevenskoppeling
10 Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Optische golflengte
1310 nm

Hardware specificatie

Kleurencategorie
Zilver
Interfaces
1 x 10Gb Ethernet - LC enkele modus female x 2
Er zijn geen accessoires voor dit product.