Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m

Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m

€ 18,90
Verzending vanaf € 4,99
Wordt binnen 3-4 dagen verzonden
Prokord product-id OM3-LCLC-1
Dustin product-id 5011177930

Korte specs

  • Type rechterconnector
    LC/UPC
  • Type linkerconnector
    LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OM3
  • Lengte
    1 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M

Header

Fabrikant
Prokord

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Multi-modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
LC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
LC/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Conformiteitsnormen
OM3

Afmetingen & gewicht

Lengte
1 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.