Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC LC/UPC OM3 5m

ProkordFiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0MSC/UPC LC/UPC OM3 5m

€ 28,40
Verzending vanaf € 4,99

Lengte: 5 m

Wordt binnen 3-4 dagen verzonden
Prokord product-id OM3-LCSC-5
Dustin product-id 5011177942

Korte specs

  • Type rechterconnector
    SC/UPC
  • Type linkerconnector
    LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OM3
  • Lengte
    5 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M

Header

Fabrikant

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Multi-modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
LC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
SC/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Conformiteitsnormen
OM3

Afmetingen & gewicht

Lengte
5 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.