Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M ST/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M ST/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M ST/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M ST/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M ST/UPC LC/UPC OM3 0.5m

ProkordFiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5MST/UPC LC/UPC OM3 0.5m

€ 17
Verzending vanaf € 4,99

Lengte: 0.5 m

Wordt binnen 3-4 dagen verzonden
Prokord product-id OM3-LCST-0.5
Dustin product-id 5011177946

Korte specs

  • Type rechterconnector
    ST/UPC
  • Type linkerconnector
    LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OM3
  • Lengte
    0.5 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 0.5M

Header

Fabrikant

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Multi-modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
LC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
ST/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Conformiteitsnormen
OM3

Afmetingen & gewicht

Lengte
0.5 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.