Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m LC/UPC LC/UPC OS1 1m
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m LC/UPC LC/UPC OS1 1m
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m LC/UPC LC/UPC OS1 1m
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m LC/UPC LC/UPC OS1 1m

ProkordFiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0mLC/UPC LC/UPC OS1 1m

€ 23,50
Verzending vanaf € 4,99
Prokord product-id OS1-LCLC-1
Dustin product-id 5011177969

Korte specs

  • Type rechterconnector
    LC/UPC
  • Type linkerconnector
    LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    9/125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OS1
  • Lengte
    1 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m

Header

Fabrikant

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Enkelvoudige modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
LC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
LC/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
9/125 micron
Conformiteitsnormen
OS1

Diversen

Kleurencategorie
Geel

Afmetingen & gewicht

Lengte
1 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.