Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m

ProkordFiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0mSC/UPC SC/UPC OS1 15m

€ 42,70
Verzending vanaf € 4,99

Lengte: 15 m

Wordt binnen 3-4 dagen verzonden
Prokord product-id OS1-SCSC-15
Dustin product-id 5011177987

Korte specs

  • Type rechterconnector
    SC/UPC
  • Type linkerconnector
    SC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    9/125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OS1
  • Lengte
    15 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m

Header

Fabrikant

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Enkelvoudige modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
SC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
SC/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
9/125 micron
Conformiteitsnormen
OS1

Diversen

Kleurencategorie
Geel

Afmetingen & gewicht

Lengte
15 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.