Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m

ProkordFiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0MLC/UPC LC/UPC OM4 10m

€ 38
Verzending vanaf € 4,99

Lengte: 10 m

Wordt binnen 3-4 dagen verzonden
Prokord product-id OM4-LCLC-10
Dustin product-id 5011177993

Korte specs

  • Type rechterconnector
    LC/UPC
  • Type linkerconnector
    LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen
    OM4
  • Lengte
    10 m
Er is geen beschrijving voor dit product.

Specificatie Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M

Header

Fabrikant

Kabel

Technologie
Glasvezel
Type glasvezel
Multi-modus
materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Type linkerconnector
LC/UPC
M/V linkerconnector
Male
Aantal linkerconnectoren
2
Type rechterconnector
LC/UPC
M/V rechterconnector
Male
Aantal rechterconnectoren
2
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Conformiteitsnormen
OM4

Afmetingen & gewicht

Lengte
10 m

Service & Support

Type
2 jaar garantie
Er zijn geen accessoires voor dit product.

Andere klanten bekeken ook